ŞAHİNBEY BELEDİYESİ 100.000’E YAKIN BEBEĞE HOŞ GELDİN DEDİ


 

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Hoş Geldin Bebek Projesi kapsamında 91.000’inci bebeği ziyaret etti. Türkiye’de en fazla bebeğin dünyaya geldiği Şahinbey İlçesi’nde 100.000’inci bebeğe doğru adım adım yaklaşılıyor.

 

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, AK Parti Şahinbey İlçe Başkanı Av. Hasan Teke ile birlikte ‘Hoş Geldin Bebek’ projesi dahilinde 91.000’inci bebeği ziyaret etti. Şahinbey Belediyesi’nin en önemli projelerinden birisi olan ‘Hoş Geldin Bebek’ projesi dahilinde Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu  ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Mehmet Tahmazoğlu 91.000’inci ‘Hoş Geldin Bebek’ ziyaretini Sakine ve Mustafa çiftinin 3.’üncü çocuğu olan Fatma Nur’a yapıp hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

 

EN ÖNEMLİ PROJELERİMİZDEN BİRİSİ

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Hoş Geldin bebek projesiyle anneleri bilinçlendirdiklerini belirterek, “Fatma Nur kızımızın Şen ailesine hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Fatma Nur kızımız ailenin üçüncü çocuğu, bundan sonrada çocuklarının olmasını temenni ediyorum. Şahinbey Belediyesi olarak göreve geldiğimiz günden bu yana Hoş Geldin Bebek Projemizi devam ettiriyoruz. Bu gün itibariyle 91.371’nci bebeğimize ‘Hoş Geldin Bebek’ diyoruz. Sağlık Müdürlüğü’nden gelen hemşiremizle birlikte annelerimize eğitim veriyoruz. Ayrıca Şahinbey Belediyesi olarak ailelerimizi çeşitli hediyelerle ziyaret ederek mutluluklarına ortak oluyoruz.  Ben tekrar Sakine annemize ve Mustafa Bey’e Fatma Nur bebeğin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

ÇOCUK BİR EVİN HUZUR KAYNAĞIDIR

AK Parti Şahinbey İlçe Başkanı Av. Hasan Teke, çocukların aile için önemine dikkati çekerek “Öncelikle Fatma Nur bebeğimizin başta ailesi olmak üzere vatana, millete hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Çocuklar bir ailenin huzur ve mutluluk kaynağıdır. Rabim onların acılarını göstermesin” dedi.

 

GÜZEL BİR HİZMET

Fatma Nur bebeğin babası Mustafa Şen, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nun ziyaretinden dolayı mutlu olduklarını belirterek “ Başkanımızın ziyareti bizleri gururlandırdı ve mutlu etti. Çocukların Hoş Geldin Bebek Projesiyle evlerinde ziyaret edilmeleri çok güzel bir hizmet bu hizmetlerinden dolayı başkanımıza ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

 

BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Dünya’ya Şahinbey’de gözlerini açan Fatma Nur bebeğin annesi Sakine Şen ise Başkan Mehmet Tahmazoğlu’nun ziyaretinden dolayı oldukça mutlu olduklarını belirterek, “Ziyaretlerinden dolayı Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür ediyorum. Fatma Nur benim üçüncü bebeğim. Böylece iki kızım bir oğlum olmuş oldu. Başkanımıza hediyelerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.


HABER:NAZMİYE GÜLMÜŞ
İPEKYOLU HABER MERKEZİ

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum Yaz