İpek Yolu Haber Ajansı

Bakan Gül: Biz Gazi Oluruz, Şehit Oluruz Ama Asla Bu Ülkeyi Böldürtmeyiz

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Türkiye’nin terörle mücadelesinin başarıyla sürdüğünü belirterek, "Biz bu toprakları, asla bir çakıl taşını dahi kimseye yedirmeyeceğiz. Şehitlerimizin emanetidir. Bu emaneti canla, başla koruyacağız." dedi.

Gül, partisinin Şehitkamil İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek göreve yeni seçilen Mehmet Yılmaz ve yönetim kuruluna görevlerinde başarılar diledi.

Kongrelerin AK Parti’nin daha da güçlenmesine, daha fazla birlik beraberlik içinde olmasını sağlayan en büyük platformlar olduğunu vurgulayan Gül, artık ilçe kongrelerinin bittiğini şimdi 2019 seçimlerinde başarılı olmak için çalışma zamanı olduğunu ifade etti. Gül, Gazi şehrin asla AK Parti’yi ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı yalnız bırakmadığını belirtti.

Gül, AK Parti Gaziantep il kongresinin 25 Şubat’ta gerçekleştirileceğine işaret ederek, Türkiye’nin kaderinin AK Parti’nin kaderiyle iç içe geçmiş durumda olduğunu söyledi.

2019 seçimlerinin Türkiye’nin geleceği, istikrarı, Türkiye’nin daha güçlü olması, daha hukuk, demokrasi ve ekonomi alanında güçlenmesi için en önemli seçim olduğuna değinen eden Gül, "O yüzden teşkilatlarımız milletimizle daha da bütünleşerek, asla onlara tepeden bakarak değil onların hizmetkarı oldukları düşüncesiyle gece gündüz çalışmalıdır." ifadesini kullandı.

Bakan Gül, Türkiye’nin gerek içeride gerek dışarıda terör örgütlerine ve onlara destek verenlere karşı beka mücadelesi verdiğine dikkati çekerek, şunları kaydetti:


haber merkezi

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum Yaz