ANTALYA KÜLTÜR MEMUR-SEN BAŞKANI ESAT ESMERAY’ DAN AÇIKLAMA


ANTALYA KÜLTÜR MEMUR-SEN.Biz bu coğrafyanın sesi,nefesi,gözü,kulağı,niyetiyiz.Biz sahip olduklarımızın kadir kıymetini çok anlayan,sahiplenen,seven kocaman Büyük ve Güçlü TÜRKİYE Ailesi Olarak Ortak Geçmiş Ortak Gelecek ile Tüm Dünya’ya TÜRKİYE Dünyanın Anahtarı Olduğunu Anlatmak,yazmak adına küçük bir not ile hatırlatma adına yazmak içimden geldi.Haydi Bismillah.

STK Sivil toplum kuruluşları demokrasiden beslenerek içerisinde bulundukları toplumu geliştiren önemli yapılardır..????

Toplum halinde yaşamanın anahtarını bizlere sunan STK’lar sosyal düzeni dengelemede ve toplumdaki çok sesliliği yansıtmada birçok görev üstlenirler.!!!! Öyle olduğunu düşünüyorum yanılıyormuyum.??? Sizce.

Karar sizlerin Dernek,Vakıf,Sendika adı altında faaliyet gösteren bu kuruluşlar toplumu devlete yakınlaştırarak aradaki duvarları kaldırmaya yardımcı olurlar.

Sosyal hayattaki dengeye önem veren TÜRK DEVLETİ köklü bir Vakıf kültüründen beslenmektedir.Sosyal düzeni iyilikle,yardımlaşma,paylaşma ve güzellikler ile çalışmalarını biliyoruz,görüyoruz hukuk,adalet,hak toplumun her ferdi için ayrım,gayrım yapılmaksızın yardıma muhtaç kim varsa."ALLAH" Adına İhtiyaç sahiplerine ulaştırılması adına görev yapılması.

Karşılık beklemdene,gönülden vermenin,sunmanın inceliğini bir bilseniz yarış içinde olursunuz.

ATALYA KÜLTÜR MEMUR-SEN Ailesi Olarak 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Öğrencilerimize,öğretmenlerimize ve velilerimize Hayırlı Olsun.Karşılıksız vermenin önemini,inceliği,ihtiyacı olan kardeşlerimizin,çocuklarımızın sıkıntılarını,sorunlarını çözüm konusunda çalışmaların olması adına küçük’de olsa Çanta,kalem,vs Hediye anlamında kısacası ANTALYA KÜLTÜR MEMUR-SEN SOSYAL YARDIM,SOSYAL DAYANIŞMA Projesi içinde yer almak adına yola çıktık Mevlam Utandırmasın Cümlesini (Amin)

STK Sivil toplum kuruluşlarına sesleniyoruz haydi bir sıcak el olmak,el uzatmak adına temel unsur gönülllülük olduğu için karşılıksız yapmanın,sunmanın,vermenin mutluluğunu bir yaşayın bak gör ne dediğimi anlarsınız O’mutluluğu,sevinçi birlikte gözyaşı ile yaşayan bilir,anlar beni TÜRKİYE’nin neresinde olursa olsun karşılıksız ,gönüllü Kardeşlerimizi,üyelerimizi,gönül insanlarını bekliyoruz.

ANTALYA KÜLTÜR MEMUR-SEN Ailesi Olarak Verirken kazanmak ne olduğunu görmen,yaşaman adına fırsat Devlet ve millet olarak sivil toplum kuruluşları olarak Belediyelerimiz ve gönüllü kardeşlerimiz desteği,sunumu ile TÜRKİYE’nin neresinde Doğusu,Batısı,Güney’i ,Kuzey’i bölgelerinde muhtaç çocuklarımız,gençlerimiz yanında,gönlünde olmak adına Gönül Köprüsü Olmaya Davet Ediyorum.

ANTALYA KÜLTÜR MEMUR-SEN Ailesi Olarak Her Alanda olduğu gibi Sosyal Proje Geliştirme konusunda öncü ve aktif bir rol alabiliyorsak hamd olsun çok şükür.Saygılarımla.

HABER: SÜLEYMAN GÜZEL

İPEKYOLU HABER ANTALYA

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum Yaz